Strona główna > Smycze i nie tylko > Smycz czyli idealny gadżet reklamowy

Na rynku gadżetów reklamowych mamy wiele ciekawych produktów, których głównym zadaniem jest promocja danej marki, produktu czy usługi. Jednym z najpopularniejszych gadżetów są smycze na szyje z nadrukiem. Podpowiadamy, co warto o nich wiedzieć.

Smycze

W dzisiejszych czasach, aby nie dać się zdominować konkurencji trzeba inwestować w promocję swojej marki, produktu czy usługi. W tej kwestii niezastąpione są gadżety reklamowe. Smycze to nie tylko popularne, ale również praktyczne produkty promocyjne. Wykonane są z kolorowych taśm o szerokościach 10, 15, 20 lub 25 mm. Najczęściej wykorzystywane materiały do ich produkcji to poliester, satyna, nylon i żakard.

Producenci gadżetów reklamowych posiadają w swoich ofertach szeroki wybór różnych smyczy, które przedstawiamy poniżej.

 

Tradycyjna smycz reklamowa

Prosty model smyczy określany mianem reklamowej to jeden z najpopularniejszych modeli tego gadżetu, który najchętniej wykorzystują przedsiębiorcy do reklamowania swoich fim.

 

Smycze odblaskowe

Smycze odblaskowe powstają z naniesienia warstwy odblaskowej na taśmę poliestrową. Te gadżety reklamowe to świetny przykład połączenia promocji z praktycznym zastosowaniem, nie tylko reklamują firmę, ale i dbają o bezpieczeństwo jej klientów.

 

Smycz sublimacyjna

Technologia sublimacji umożliwia wykonanie smyczy w pełnym kolorze, a nadruk jest niewyczuwalny pod palcem i zapewnia bardzo dobre i dokładne odzwierciedlenie drobnych szczegółów z przejściami tonalnymi. Dzięki tej technice można zatem wydrukować nawet zdjęcie. Smycz sublimacyjna z łącznikiem, która jest barwiona dwustronnie pod różnorodne kolory, zapewnia możliwość przygotowania wyjątkowego gadżetu reklamowego.

 

Smycz typu slide

Trochę inny rodzaj smyczy stanowi smycz typu slide, która posiada charakterystyczne zapięcie umożliwiające zawieszenie na niej róznych dodatkowych przedmiotów, np. telefonu, kluczy czy pamięci usb. Do bardziej nietypowych należą te z zawieszonym kieliszkiem, uchwytem na e-papierosa czy skipass'em.

Powyższe przykłady stanowią dowód na to, że smycz można wykorzystać na wiele sposobów.